loader image

W naszym Centrum z radością gościmy
szkoły podstawowe i przedszkola.

Wiemy, jak ważny jest zawód nauczyciela.

Wiemy też, że pasja do edukacji, połączona z kreatywnymi metodami nauczania, daje potężne możliwości.

Zapraszam Ciebie i Twoją klasę do wycieczki w jedyne takie miejsce, gdzie – zamiast suchej teorii – czekają twórcze eksperymenty!

KREATYWNE WARSZTATY, do wyboru:
(zajęcia trwają ok. 45 min)

Dla wszystkich głodnych wiedzy, poza wyśmienitą zabawą, proponujemy udział w kreatywnych warsztatach:

  • zajęcia kreatywne z animatorem w oparciu o scenariusz z wybranej dziedziny nauki (nauki ścisłe i humanistyczne);
  • indywidualnie ustalany temat zajęć;
  • warsztaty w specjalnie dostosowanych pomieszczeniach zlokalizowanych w naszym Centrum;

Woda ma w sobie niezwykłą moc! Nasze kreatywne lekcje fizyki pozwolą uczniom zapoznać się z podstawowymi zagadnieniami z zakresu fizyki. Dowiedzą się, czym są stany skupienia wody oraz gdzie możemy je zaobserwować na co dzień.

Dzięki naszym autorskim eksperymentom, będziemy mogli również w jasny i przejrzysty (jak woda) sposób wytłumaczyć zagadnienia ciśnienia powierzchniowego oraz prawa Archimedesa.

SIŁA WODY

MAGIA ENERGII

Czy można naładować smartfona ziemniakiem?

Niezawodna ekipa Szalonych Naukowców Bajkowego Labiryntu pokaże uczniom, czym jest energia, z czego się składa i jak niezbędna jest w codziennym życiu. Czekają na nich również eksperymenty, w trakcie których Państwa podopieczni będą mieli szansę spróbować nietuzinkowych sposobów wytwarzania energii. To jedyna taka lekcja fizyki w Bajkowym Labiryncie!

W naszym Centrum Rozrywki, Państwa uczniowie mają możliwość skorzystania z jedynego w Polsce takiego toru NINJA!

Czekają na nich tory przeszkód o różnym stopniu trudności, na których będą mieli szansę sprawdzić swoje poczucie równowagi, siłę mięśni, zwinność i szybkość reakcji.

To świetna okazja do zorganizowania nietypowej lekcji Wychowania Fizycznego, która nie tylko rozwinie kondycję psychofizyczną dzieci, lecz także dostarczy im niezapomnianych wrażeń!

W-F W STYLU NINJA

BĄDŹ BEZPIECZNY

Zapnijcie pasy!

Razem z ekipą Bajkowego Labiryntu zabierzemy Państwa uczniów na wspólną wycieczkę, w trakcie której opowiemy o podstawowych zasadach w ruchu drogowym. Dzieci i młodzież dowiedzą się, jak stosować się do przepisów ruchu drogowego i dlaczego odblaski po zmroku są niezbędne! Ponadto, opowiemy o bezpiecznym poruszaniu się rowerem po ulicach i chodnikach.

Całość okraszona będzie nowoczesnymi materiałami multimedialnymi, aby wiedza przekazana została w interesujący sposób i została w głowach na długo!

Coraz więcej robotów dokoła – czas dowiedzieć się, jak stworzyć własnego!

Jedyne w swoim rodzaju warsztaty z robotyki w Centrum Rozrywki Bajkowy Labirynt. Państwa uczniowie poznają podstawy konstrukcji robotów oraz zobaczą, jak zaprogramować i nauczyć ich wykonywania prostych czynności. Będzie to także okazja do porozmawiania na temat roli robotów we współczesnym świecie.

Czy da się zastąpić ludzi robotami? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie na naszej kreatywnej lekcji!

ŚWIAT ROBOTÓW

JESTEM EKO

Poznaj zasady ekologicznego życia, dzięki specjalnej serii zajęć autorstwa niezastąpionej załogi Bajkowego Labiryntu!

Państwa podopieczni dowiedzą się, czym jest recykling i jak go stosować w domu. W trakcie tych nietypowych lekcji pokażemy również wiele przydatnych trików na to, jak w prosty sposób zredukować ilość zużywanej wody czy plastiku w codziennym życiu.

Dzięki naszym nowoczesnym materiałom multimedialnym, wiedza przekazywana w trakcie warsztatów zostanie w pamięci uczniów na długo!

Podążaj śladami Mistrza Endorfina i poznaj sposób na długowieczność!

W trakcie tych kreatywnych lekcji pokażemy, w jaki sposób zadbać o własne zdrowie i utrzymać dobre samopoczucie. Opowiemy o roli zachowywania prawidłowej postawy, odpowiednich przerwach podczas korzystania z komputera oraz pokażemy wiele prostych ćwiczeń, które pozwolą zrelaksować się i utrzymać całe ciało w dobrej kondycji.

Zdradzimy również, jak ważna jest prawidłowa dieta oraz zabawa na świeżym powietrzu.

ŻYJ DŁUGO, ZDROWO I SZCZĘŚLIWIE